Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Sunkvežimių stiklų keitimas

Sunkvežimių transportui dažnai tenka važiuoti ypač sudėtingomis sąlygomis (įvairios būklės keliais, bet kokiu oru, tamsiu paros metu ir t.t.), todėl natūralu, jog sunkvežimių stiklai susiduria su daug didesne rizika ir didesne pažeidimų galimybe. Šis faktas lemia ir daug aukštesnius kokybės reikalavimus sunkvežimių stiklams.

Net į mažiausią sunkvežimio stiklo įtrūkimą ar įdaužą negalima numoti ranka, todėl, kad tolimųjų reisų vairuotojų akys yra labai stipriai apkrautos, ko pasekoje blogėja reakcija, atsiranda didelis nuovargis, silpnėja koncentracija, taigi ypač svarbu jiems užtikrinti gerą ir kokybišką matomumą.

Tam, kad visi kroviniai laiku, nevėluodami ir be prastovų pasiektų savo tikslą, stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai ir didelę patirtį sukaupę darbuotojai operatyviai ir kokybiškai pasirūpins jūsų sunkvežimio stiklo pakeitimu.

Sunkvežimių stiklų keitimas atliekamas dvejais būdais: stiklas klijuojamas arba įspraudžiamas guminėje tarpinėje.

Sunkvežimio stiklo keitimas susideda iš kelių etapų:

  • Prieš pažeisto stiklo išėmimą nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai;
  • Išmontuojamas senas stiklas;
  • Kėbulas išvalomas nuo likusių klijų, purvo, dulkių ir jeigu yra būtinybė pašalinama korozija;
  • Kėbulas ir naujasis stiklas pagal gamintojo technologinius reikalavimus paruošiamas klijavimui;
  • Klijuojamas naujasis stiklas arba įspraudžiamas į guminę tarpinę ir visi apdailos elementai bei stiklo valytuvai sudedami atgal.

Transporto priemonių stiklų keitimas bei jo kokybė taip pat labai priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių bei patirties. Mes galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų, į kurį įeina ne tik stiklų keitimas, bet ir stiklų remontas, stiklų perklijavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis, poliravimas ir kita. Jeigu jus domina sunkvežimių stiklų keitimo kaina ar turite kitų su šia procedūra susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbančiais ekspertais Vilniuje ar Klaipėdoje, kurie mielai pakonsultuos ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Sunkvežimių stiklų keitimas | AGNstiklai.lt