Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Stiklų tamsinimas plėvelėmis

Profesionalus automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis. Stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys specialistai naudoja tik patikimų gamintojų plėveles stiklams tonuoti. Tokiu būdu mes galime užtikrinti kokybišką automobilio langų tamsinimą, o iš skirtingų tonų plėvelių asortimento pasiūlyti labiausiai tinkantį variantą jūsų automobiliui.

Automobilio stiklų tamsinimas plėvele, suteikia jūsų transporto priemonei šiuos privalumus:

  • Tamsintas plėvele automobilio langas puikiai sugeria saulės blyksnius, kurie ypač trukdo vairuojant. Taip pat neutralizuoja akinančias prasilenkiančių automobilių šviesas.
  • Tamsintas automobilio langas apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. „Metalizuotos“ tonavimo plėvelės atspindi net iki 99 proc. ultravioletinių spindulių ir tokiu būdu jūsų automobilio salonas apsaugomas nuo išblukimo.
  • Automobilio langas padengtas tamsinimo plėvele daug sunkiau dūžta, o dūžio atveju apsaugo keleivius ir vairuotoją nuo stiklo šukių, kurios nepatenka į automobilio saloną, nes lieka prilipusios prie plėvelės.
  • Vasarą tamsinti plėvele automobilio langai sustabdo šilumos prasiskverbimą į salono vidų, o žiemą, atvirkščiai – sumažina šilumos atidavimą į išorę, išlaikant šilumą automobilio viduje.
  • Kadangi per tamsintą langą sunku matyti automobilio salono vidų, vertingesni daiktai, esantys automobilyje, apsaugomi nuo ilgapirščių.
  • Tamsinti plėvele langai suteiks jūsų automobiliui ne tik išskirtinumo, pagerins jo išvaizdą, bet ir leis jums mėgautis privatumo komfortu.

Mes galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų, į kurį įeina ne tik automobilio langų tamsinimas plėvele, bet ir stiklų remontas, stiklų keitimas, perklijavimas, poliravimas ir kita.

Jeigu jus domina automobilio langų tamsinimas plėvele, šios paslaugos kaina ar turite kitų su šia paslauga susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbančiais ekspertais Vilniuje ar Klaipėdoje, kurie mielai pakonsultuos ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis | AGNstiklai.lt