Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Autobusų stiklo paketų restauravimas

Autobusų stiklo paketų restauravimas

Jeigu transporto priemonės stiklo paketas pradėjo rasoti, bus reikalingas autobusų stiklo paketų restauravimas, rėmo pakeitimas arba stiklo poliravimas. Rasojimas yra pirmas požymis, jog autobuso stiklo paketas yra nesandarus. Laikui bėgant ir dėl atmosferinių svyravimų stiklo paketai tampa nesandarūs ir vidinė stiklo pusė apsineša kalkių nuosėdomis. Pabalę autobuso stiklai ne vien tik gadina estetinį vaizdą, bet ir sukelia nepatogumų keleiviams.

Stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys patyrę meistrai ir naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos garantuoja, jog autobuso stiklo paketams bus grąžinta švara ir skaidrumas.

Autobusų stiklo paketų restauravimas susideda iš kelių etapų:

  • Nuimami apdailos elementai, kurie paslepia klijų siūles, esančias tarp kėbulo ir stiklo paketo;
  • Išpjaunamas stiklo paketas iš autobuso kėbulo ir išmontuojamas;
  • Poliruojamas stiklas, pašalinamos kalkių nuosėdos bei kiti nešvarumai;
  • Gaminamas naujas aliuminio rėmas ir stiklo paketas suklijuojamas;
  • Stiklo paketas įklijuojamas į autobuso kėbulą ir formuojamos siūlės;
  • Visi apdailos elementais sudedami atgal.

Autobusų stiklo paketų restauravimas labai priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių bei patirties. Mes galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų, į kurį įeina ne tik stiklo paketų restauravimas, bet ir stiklų keitimas, stiklų remontas, poliravimas ir kita.

Jeigu jus domina autobusų stiklo paketo restauravimo kaina ar turite kitų susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbančiais ekspertais Vilniuje ar Klaipėdoje, kurie mielai pakonsultuos ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Autobusų stiklo paketų restauravimas | AGNstiklai.lt