Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Stiklai

Stiklai automobiliams ir transporto priemonėms

Nesvarbu kokią transporto priemonę vairuojate (automobilį, autobusą, sunkvežimį ir pan.), stiklas joje atlieka svarbų vaidmenį, kad vairuotojai ir keleiviai būtų saugūs ir komfortabiliai pasiektų kelionės tikslą. Stiklas apsaugo transporto priemonėje esančius žmones nuo skaldos, šiukšlių bei dulkių patekimo į salono vidų, nuo nepalankių klimato sąlygų, taip pat smūgio metu saugo keleivius nuo iškritimo bei aprūpina gerą matomumą ir triukšmo izoliaciją. Daugelyje šiuolaikinių transporto priemonių nuo priekinio stiklo labai priklauso viso automobilio konstrukcijų tvirtumas.

Ant stiklo atsiradę įtrūkimai, įdaužos ar kiti pažeidimai sukelia riziką jūsų saugumui. Tai ne tik blaško vairuotojų dėmesį, trukdo geram ir pilnaverčiam matomumui, tačiau smūgio atveju gali tapti ir stogo deformacijos priežastimi.

Tam, kad vairuotumėte saugiai, jūsų transporto priemonės stiklas būtų skaidrus ir kokybiškas, kad eksploatuotumėte jį ne vienerius metus, patikėkite šį darbą ir rūpestį kvalifikuotiems, didelę patirtį sukaupusiems stiklų keitimo įmonėje „AGN Stiklai“ dirbantiems profesionalams.

„AGN Stiklai“ parduoda įvairių modelių stiklus:

  • Automobiliams;
  • Autobusams;
  • Sunkvežimiams;
  • Žemės ūkio ir statybinei technikai.

Daugelį automobilių, sunkvežimių, autobusų, vilkikų ir kitų stiklų turime savo sandėlyje, todėl galėsime juos pristatyti ypač operatyviai. Tačiau, net jeigu jūsų transporto priemonei, žemės ūkio, statybos ar kitai technikai, reikalingas išskirtinis stiklas, mes galėsime jį jums užsakyti ir visuomet pasiūlyti tik aukščiausios kokybės gaminius.

„AGN Stiklai“ prekiauja laiko patikrintais, sertifikuotais, aukščiausios kokybės standartus atitinkančių gamintojų stiklais: Saint-Gobain, Pilkington, AGC, Guardian, FYG, XYG.

Jeigu jus domina stiklų kaina ar turite kitų susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbančiais ekspertais Vilniuje ar Klaipėdoje, kurie mielai pakonsultuos ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Stiklai automobiliams, autobusams, sunkvežimiams, vilkikams | AGNstiklai.lt