Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Stiklų remontas ir įtrūkimų stabdymas

Automobilių stiklų remontas

Jeigu ant savo transporto priemonės stiklo aptikote įdaužą ar net menkiausią įtrūkimą, nedelskite ir kuo skubiau kreipkitės į stiklų keitimo įmonės „AGN stiklai“ specialistus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Biržuose – gali būti, kad jums reikalingas automobilių stiklų remontas ir stiklų įtrūkimų stabdymas. Atsižvelgdami į savo klientų patogumą, visų pirma įvertiname stiklo remonto galimybę ir neskubame imtis stiklo keitimo darbų – siekiame apsaugoti jus nuo didelių materialinių išlaidų.

Mūsų prioritetas yra jūsų saugumas, todėl tik nustatę stiklo įtrūkimo tipą, jo užterštumo lygį bei kitus faktorius, pateiksime specialistų išvadas apie stiklo remonto galimybę ar būtinybę stiklą keisti nauju. Tyrimai įrodė, kad laiku atlikti stiklų remonto darbai daugeliu atvejų efektyviai sustabdo stiklo įtrūkimus, todėl transporto priemonė gali būti saugiai eksploatuojama ne vienerius metus.

Transporto priemonių stiklo remontas – tai procedūra, kurios nereikėtų atidėti vėlesniam laikui, t. y. į specialistus turėtumėte kreiptis kuo skubiau dėl 3 esminių priežasčių:

Kam reikalingi automobilio stiklų remonto darbai?

  • Įvairios įdaužos ar smulkūs įtrūkimai panaikina pirminį stiklo tvirtumą, todėl sumažėja transporto priemonės saugumas ir padidėja grėsmė vairuotojui bei keleiviams. Tam tikrais atvejais stiklo įtrūkimas gali nukreipti vairuotojo dėmesį ir trukdyti pilnaverčiam matomumui.
  • Iš pirmo žvilgsnio menki ir vos matomi įtrūkimai ar įdaužos, veikiami įvairių aplinkos veiksnių, gali greitai išplisti ir pažeisti didžiąją stiklo dalį. Stipriai pažeistas stiklas turės būti keičiamas nauju.
  • Net ir į mažiausius stiklo įtrūkimus drauge su drėgme gali patekti purvas, dulkės, vanduo. Tokiu atveju stiklo remontas tampa kur kas sudėtingesnis ir ilgesnis.

Ką daryti pastebėjus pirmuosius stiklo pažeidimus?

Jei automobilio stikle pastebėjote įdaužą, nieko nelaukite ir kreipkitės į specialistus – kvalifikuoti „AGN stiklai“ specialistai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars konkrečioje situacijoje. Primename, kad pažeistas stiklas gali stipriai pabloginti matomumą ir vairavimo kokybę. Be to, laiku neatlikti remonto darbai taps rimtesnių pažeidimų priežastimi. Kad išvengtumėte tolimesnio stiklo skilimo ir apsaugotumėte įdaužą nuo drėgmės bei purvo, pažeistą vietą užklijuokite izoliacine juosta. Saugokite automobilį nuo lietaus ir neplaukite. Primename, kad laiku atliktas remontas užtikrins maksimalią kokybę – stiklas išsaugos estetiką ir pirminį tvirtumą.

Kodėl neverta atidėlioti stiklo remonto darbų?

Jei norite, kad transporto priemonė būtų saugi, o stiklo remontas užtikrintų aukščiausią kokybę ir mažiausias išlaidas, jokiu būdu neatidėliokite taisymo darbų. Primename, kad net ir menkiausia įdauža gali virsti didesniu įtrūkiu. Be to, jei pažeistas priekinis automobilio stiklas – tai gali tapti rimtu iššūkiu jūsų saugumui ir vairavimo kokybei. Svarbu prisiminti, kad laiku atliekami stiklo remonto darbai nereikalauja nei didelių finansų, nei ilgų taisymo valandų. Mažos įdaužos sutvarkomos greičiau nei per pusvalandį. Be to, atlikus remonto darbus, automobilį galima naudoti iš karto. Įdaužų ir įtrūkimų šalinimas – itin praktiškas sprendimas taupantiems vairuotojams, kadangi vėlesni automobilio stiklo keitimo darbai pareikalaus itin didelių išlaidų.

Kas lemia atliekamų darbų kokybę?

Transporto priemonių stiklų remontas ir kokybė priklauso nuo naudojamų medžiagų, remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, jų žinių ir patirties. Galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais, kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų. Įmonėje atliekamas ne tik automobilių stiklų remontas, bet ir stiklų keitimas, stiklų perklijavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis, poliravimas ir kt.

Susisiekite su mumis!

Jei domitės automobilio stiklų remonto kaina arba turite kitų su automobilio stiklo remontu susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti. Ilgametę patirtį turintys „AGN stiklai“ specialistai Vilniuje, Klaipėdoje ir Biržuose atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks išsamias konsultacijas. Susisiekite su mumis telefonu arba atvykite į mūsų servisą!

Automobilių stiklų remontas | AGNstiklai.lt