Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Stiklų keitimas

AUTOMOBILIŲ STIKLŲ KEITIMAS – SKLANDŽIAI IR PROFESIONALIAI

Jūsų automobilio stiklas buvo pažeistas ir negali būti remontuojamas? stiklų keitimo įmonė „AGN stiklai” užtikrins, kad automobilių stiklų keitimas būtų atliktas greitai, sklandžiai ir profesionaliai, nepriklausomai nuo jūsų vairuojamos transporto priemonės modelio.

Oficialūs ir patikimi stiklų gamintojai, patyrę „AGN stiklai“ įmonės darbuotojai, gamintojo taisyklių laikymasis ir dėmesys stiklo keitimo proceso technologiniams reikalavimams – tai mūsų garantija, kad stiklo keitimas bus atliktas kokybiškai ir operatyviai. Užtikriname ilgaamžę transporto priemonės eksploataciją ir jūsų saugumą!

Kokie yra priekinio stiklo keitimo etapai?

  • Prieš išimant pažeistą stiklą, nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai.
  • Atliekamas senojo stiklo išmontavimas.
  • Atliekamas kėbulo valymas – šalinami likę klijai, purvas ir dulkės. Jei yra būtinybė, atliekami korozijos šalinimo darbai.
  • Naujasis stiklas ir kėbulas paruošiami klijavimui, atsižvelgiant į gamintojo technologinius reikalavimus.
  • Klijuojamas naujasis stiklas ir tvarkomi apdailos elementai. Užbaigus klijavimą, sudedami stiklo valytuvai.

Praėjus valandai po automobilio stiklo keitimo automobilį galėsite eksploatuoti lygiai taip pat, kaip ir iki stiklo keitimo.

Automobilių stiklų keitimas – Kada reikia keisti?

Automobilio stiklai atsakingi už kelionės patogumą ir saugumą. Keitimo darbai atliekami tuomet, kai ant stiklų atsiranda įtrūkimų ar įdaužų. Tiesa, mažesni pažeidimai gali būti šalinami ir remontuojami. Jei turite abejonių, pasitarkite su mumis – patyrę „AGN stiklai“ specialistai įvertins stiklo remonto galimybę ir pasiūlys racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Įdaužos ant stiklo gali atsirasti dėl temperatūros svyravimų ir mechaninių pažeidimų, pvz., nuo kelio skriejantys akmenukai pažeidžia priekinį stiklą. Itin dažnos stiklo keitimo priežastys – avarija ar įsilaužimas į automobilį.

Kaip prižiūrėti automobilio stiklus?

Kaip ir visos kitos transporto priemonės detalės, automobilio stiklas reikalauja priežiūros ir tinkamos eksploatacijos. Kad išvengtumėte nemalonių pasekmių, nepamirškite reguliariai keisti valytuvo gumų. Tai darykite pasibaigus žiemos šalčiams – stiprūs temperatūrų svyravimai turi neigiamos įtakos gumos paviršiui. Guma pradeda skilinėti, į jos plyšius patenka nešvarumų, kurie gali subraižyti stiklą. Primename, kad labai svarbu įsigyti kokybiškus apledėjusio stiklo gremžtukus, kurie apsaugos nuo valymo pažeidimų. Viena dažniausių automobilių stiklų keitimo priežasčių – nesutvarkytos stiklo įdaužos. Praktika rodo, kad vairuotojai linkę ignoruoti nedidelius, vos matomus taškelius. Deja, laikui bėgant, pažeidimai pradeda plėstis ir didėti, apimdami didžiąją stiklo dalį. Laiku nesustabdyta įdauža gali lemti kur kas brangiau kainuojančius stiklo keitimo darbus.

Kas lemia atliekamų automobilio stiklo keitimo darbų kokybę?

Automobilių stiklų keitimas priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių ir patirties, naudojamų medžiagų kokybės ir darbo technikos. Galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų. Įmonėje atliekamas ne tik stiklų keitimas, bet ir stiklų remontas, perklijavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis, poliravimas ir kt.

Susisiekite su mumis!

Jei domitės stiklų keitimo kaina arba turite kitų su automobilio stiklo keitimu susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti. Ilgametę patirtį turintys „AGN stiklai“ specialistai Vilniuje, Klaipėdoje ir Biržuose atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks išsamias konsultacijas. Susisiekite su mumis telefonu arba atvykite į mūsų servisą!

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje ir Klaipėdoje | AGNstiklai.lt