Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Apie mus

Stiklų keitimo įmonė „AGN Stiklai“ teikia platų paslaugų spektrą, į kurį įeina tokie pagrindiniai darbai: stiklų keitimas, stiklų remontas, stiklų pardavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis bei kt.. Mes vadovaujamės ilgalaikiais tikslais ir siekiame, kad mūsų įmonės vardas būtų neatsiejamas nuo aukščiausių stiklų keitimo bei remonto kokybės standartų, profesionalumo, operatyvumo bei klientų saugumo garantijų. Todėl, didelę patirtį sukaupę bei nuolatos tobulėjantys stiklų specialistai darbus atlieka operatyviai, profesionaliai ir laikydamiesi visų gamintojo nustatytų taisyklių bei stiklo keitimo proceso technologinių reikalavimų.

„AGN Stiklai“ sandeliuose laikome daugelio transporto priemonių modelių stiklus, tokių gamintojų kaip: Saint-Gobain, Pilkington, AGC, Guardian, FYG, XYG. Bendradarbiaudami su keliais, laiko patikrintais ir geriausiais stiklų gamintojais, mes visada gebame Jums pasiūlyti geriausią kokybę bei stiklų keitimo kainą.

Kodėl verta rinktis įmonę „AGN Stiklai“

  • Nes mes esame sukaupę didelę patirtį ir esame savo srities tikri profesionalai, kurie garantuoja, jog visi darbai bus atlikti laikantis gamintojų nustatytų taisyklių bei visų technologinių reikalavimų, kad stiklo keitimas ar stiklo remontas bus atliktas maksimaliai kokybiškai.
  • Nes mes teikiame platų paslaugų spektrą, į kurį įeina tokios paslaugos kaip stiklų keitimas, stiklų remontas, perklijavimas, stiklų tamsinimas plėvelėmis, stiklų poliravimas, veidrodėlių klijavimas ir t.t.
  • Nes mūsų stiklų keitimo įmonė bendradarbiauja tik su geriausiais, pasaulyje pripažintais stiklų gamintojais.
  • Nes į mūsų paslaugas įeina ne tik automobilių stiklų keitimas, tačiau ir autobuso, sunkvežimio ar kitos ūkio ir statybinės technikos stiklų keitimas, stiklo paketų restauravimas, stiklų remontas bei įtrūkimų stabdymas.
  • Nes mes pasistengsime, kad stiklų remontas ar stiklų keitimas būtų atlikti ne tik kokybiškai, bet ir optimaliai greitai, kad jūs netrukus saugiai galėtumėte tęsti savo kelionę.
  • „AGN Stiklai“ teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklais automobiliams, autobusams, sunkvežimiams, žemės ūkio bei statybinei technikai. Susisiekite su mumis arba apsilankykite „AGN Stiklai“ servisuose Vilniuje ar Klaipėdoje, ir mūsų darbuotojai maloniai jus pakonsultuos bei atsakysi į visus kilusius klausimus.

„AGN Stiklai“ teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklais automobiliams, autobusams, sunkvežimiams, žemės ūkio bei statybinei technikai. Susisiekite su mumis arba apsilankykite „AGN Stiklai“ servisuose Vilniuje ar Klaipėdoje, ir mūsų darbuotojai maloniai jus pakonsultuos bei atsakysi į visus kilusius klausimus.

Apie mus | AGNstiklai.lt