Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Stiklų keitimas

Autobusų stiklų keitimas – svarbiausia saugumas

Kokybiškas ir nepažeistas autobuso stiklas yra esminis faktorius ne tik užtikrinantis keleivių ir vairuotojo komfortą bei saugumą, tačiau ir svarbus kėbulo tvirtinimo elementas. Priekinis autobuso stiklas yra labiausiai ir dažniausiai pažeidžiamas dėl jam tenkančio didelio srauto dulkių ir įvairaus dydžio akmenukų. Nors šoniniai autobuso stiklai yra labiau apsaugoti nuo smulkių išorės elementų, tačiau jie taip pat neišvengia įvairių mechaninių pažeidimų ilgos eksploatacijos metu.

Autobusų stiklų keitimas reikalauja ne tik specialiai tam pritaikytos patalpos, tačiau ir gamintojo nustatytų taisyklių bei stiklo keitimo proceso technologinių reikalavimų laikymosi. O tai užtikrinti jums gali stiklo keitimo įmonės „AGN stiklai“ patyrę ir profesionalūs darbuotojai.

Autobuso priekinio stiklo keitimas susideda iš kelių etapų:

  • Prieš pažeisto stiklo išėmimą nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai;
  • Išmontuojamas senas stiklas;
  • Kėbulas išvalomas nuo likusių klijų, purvo, dulkių ir jeigu yra būtinybė pašalinama korozija;
  • Kėbulas ir naujasis stiklas pagal gamintojo technologinius reikalavimus paruošiamas klijavimui;
  • Klijuojamas naujasis stiklas, formuojamos klijų siūlės ir visi apdailos elementai bei stiklo valytuvai sudedami atgal.

Transporto priemonių stiklų keitimas labai priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių bei patirties. Mes galime garantuoti, kad stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų, į kurį įeina ne tik stiklų keitimas, bet ir stiklų remontas, stiklo paketų restauravimas, poliravimas ir kita.

Jeigu jus domina autobusų stiklų keitimo kaina ar turite kitų su stiklo keitimo procedūra susijusių klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbančiais ekspertais Vilniuje ar Klaipėdoje, kurie mielai pakonsultuos ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Autobusų stiklų keitimas | AGNstiklai.lt