Paskambinkite ir sužinokite stiklo keitimo kainą

Vilnius
+370 618 05772
Klaipėda
+370 630 45035
Biržai
+370 683 08987

Automobilių stikliai

AGN AUTOMOBILIŲ STIKLAI PASLAUGOS

„AGN stiklai“ specializacija – autobusų, sunkvežimių ir automobilių stiklai Vilniuje, Klaipėdoje, Biržuose. Stiklų keitimo įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, darbo procese naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir moderni technika. Bendrovėje teikiamos automobilių stiklų taisymo paslaugos: stiklų keitimas, stiklų remontas, stiklų pardavimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis ir kt.

Esame savo srities profesionalai, laikomės aukštų kokybės standartų, vadovaujamės tikslumo ir operatyvumo principais. Didžiausią dėmesį skiriame klientų poreikių realizacijai ir vykdomų darbų saugumui. „AGN stiklai“ bendradarbiauja su tarptautinėje rinkoje vertinamais stiklų gamintojais ir šios srities profesionalais, siūlydami optimalų kainos ir kokybės santykį. Dirbame su kokybiškomis, laiko patikrintomis medžiagomis, garantuojame greitą stiklų montavimą ir ilgalaikę eksploataciją. Siūlome tvirtus ir ilgaamžius stiklus, aukštos kokybės montavimo medžiagas: aktyvatorius, stiklo klijus, gruntus, valiklius ir kt.

„AGN stiklai“ siūlo profesionalias stiklo keitimo ir remonto paslaugas. Dirbame su įvairių markių automobiliais, autobusais, sunkvežimiais, žemės ūkio bei statybine technika. Siekdami realizuoti individualius klientų poreikius, siūlome aukštos kokybės paslaugas, greitą aptarnavimą ir malonų bendravimą. Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu arba apsilankykite „AGN stiklai“ servisuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Biržuose ir mūsų darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus, patars ir padės priimti racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje.

plačiau apie „AGN stiklai“

Mus galite rasti

Automobilių stiklai, jų keitimas ir remontas | AGN stiklai